Cookoo Bluetooth Mavi Akıllı Saat

258
cookoo akilli saat2

Cookoo akıllı saat, iPhone’lar, iPod’lar ve iPad’ler  ile uyumlu olarak çalışan ve Bluetooth 4.0 üzerinden iletişim kurabilen, su geçirmez bir özelliğe sahip akıllı saat. Cookoo tek tuş ile fotoğraf çekip, video kayıt yapabilme özelliklerine sahip. Ekranı çizilmeye karşı dayanıklı mineral cam. 2 adet pil ve titreşim desteği var. Müzik atlatıp, müzik durdurabiliyor.

cookoo akilli saat

Cep telefonunuzun batarya durumunu ekranında gösterebiliyor. Yer konumumuzu Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabiliyor. SMS, Mail, Cevapsız arama gibi uyarıları bize hem titreşim ile hem ses ile bildirebiliyor. Cep telefonu ile arası açıldığında, telefonu kaybetme riskini önlemek için bizi uyarabiliyor. Telefonunuz çaldığı sürece saatinizinde bip sesi çıkarması ve titreşmesi, Twitter hesabınızı da ekleyerek, sizlere bildirilerin gelmesi, gelen bildirileri kaçırmamanız için saatinizin sizleri belli aralıklarla uyarması, uygulama içerisinde Bildiri Merkezi bölümü, e-posta bilgilendirmesi,  SMS bilgilendirmesi ve Türkçe dahil çoklu dil desteği akıllı saatimizin diğer özellikleri arasında. Akıllı saat cooko’nun satış fiyatı 320 TL civarlarında. Ünlü markaların akıllı teknolojiler üzerindeki yarışını, şık tasarımıyla akıllı saatler içinde sürdüren Cookoo’ya ilişkin videoya bir göz atarsanız, her şeyi yeterli ve açık bir şekilde anlattığını görebilirsiniz.

Çok şık bir kutu ile satışa sunulan CooKoo akıllı saat, ekstra olarak temin edebileceğiniz  kordon ve anahtarlık seçeneklerine sahip. CooKoo anahtarlık, belli bir uzaklığın dışına çıktığınızda telefonunuzun yerini bulmanıza imkan sağlıyor. Ayrıca bataryanız azaldığında sizi bilgilendiriyor. Bluetooth 4.0 ile çalışan anahtarlık, telefonunuzun marekası için deklanşör özelliğine de sahip. 1 yıla kadar ömrü bulunan pili kabul edilebilir düzeyde. iPhone 5, 4s, iPad 4 ve 3 ile uyumlu.

cookoo-akilli-saat4

 

Hemen Satın Alabileceğiniz Fiyat : $119.99

amazon-logo

NASIL ÜYE OLUP SATIN ALABİLECEĞİNİZİ ÖĞRENMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

 

Comments are closed.